Stylowa, kameralna i prawdziwie Top Noch. Ciepłe w kolorach spatynowane wnętrze, ogromna ilość zieleni to tło idealne wprost na wyjątkowy wieczór i romantyczną kolację. Sala doskonała na zorganizowanie przyjęcia rodzinnego, firmowej imprezy, spotkania biznesowego. W tym klimacie zjesz u nas z przyjemnością pyszny 3 daniowy lunch z codziennie nowym menu.
Sala może przyjąć do 50 gości.


Rozmalowane ściany w ciepłych kolorach, duże okna i dekoracyjne zasłony tworzą miejsce z charakterem wnętrza mieszczańskiego, a imitacja kominka, tworzy przyjemną kameralną atmosferę. Sala może przyjąć 45 gości.


Przestronna, jasna i nie przesadzona w swoim wystroju. Elagancka i pełna mieszczańskiego uroku. To idealne miejsce na wyjątkowa imprezę firmową, przyjęcie weselne czy konferencję. Sala pomieści do 120 gości.


Proponujemy Państwu miejsce na ważne i niebanalne eventy. Od szkoleń firmowych po konferencje.
Odpowiednio dobrane wykwintne menu, dopełnione atmosferą miejsca oraz świetna lokalizacja w samym centrum miasta
z pewnością zagwarantują sukces przedsięwzięcia. Dysponujemy koniecznym osprzętem.

Chrzciny, komunie, urodziny, przyjęcia i obiady rodzinne, to chwile gdzie gospodarz dzieli się swoją radością wspólnego biesiadowania razem ze swoimi gośćmi. My ze swej strony uświetnimy te spotkania naszymi potrawami oraz magiczną atmosferą. Kunszt oraz smak naszych dań sprawi, iż na długo spotkanie pozostanie w Państwa pamięci jako sukces. Kuźnia Smaku to doskonałe miejsce na zorganizowanie kameralnego obiadu po ceremonii zaślubin, jak i całonocnego przyjęcia wraz cateringiem, oprawą muzyczną i tańcami. Do dyspozycji posiadamy stoły okrągłe 8/10 osobowe lub alternatywnie układ stołów prostokątnych.
Sala Bankietowa przyjmie 120 osób. W sali restauracyjnej oraz kominkowej proponujemy małe przyjęcia do 40/50 gości.

Najpierw uważnie słuchamy, później przygotowujemy ofertę i wtedy wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania.
Uroczyste kolacje, obiad poślubny, konferencja czy chrzciny, to okazja by zasmakować naszych dań i kompetentnego serwisu.

Proponujemy catering wyjazdowy w Państwa domach i ogrodach, Zapewniamy pełna obsługę imprez, tak by dać Państwu możliwość poświęcenia się gościom i beztroskiej zabawie.